O firmie

Firma AUTOMATICA rozpoczęła działalność 1 lutego 2009 roku.

Głównym obszarem działalności Automatica są instalacje inteligentnego budynku z przewagą systemów HVAC. Świadczymy usługi w zakresie projektowania i realizacji systemów BMS, BEMS, KD, SSWiN, CCTV. 

Od kilku lat wykonujemy również kompleksowo prace projektowe i budowlane w zakresie adaptacji, modernizacji i remontów pełnych zakresów budowlanych, łącznie z robotami budowlanymi i instalacyjnymi.

Posiadamy w swoich referencjach kompleksowe realizacje obiektów tj.: serwerownie (m.in. na Wawelu, AGH w Krakowie), specjalistyczne laboratoria ( m.in. komora gorąca PET na ŚCO w Kielcach, apteka leków cytostatycznych na WSZ w Kielcach), rezonanse magnetyczne (m.in. WSZ w Płocku, Szpital Specjalistyczny im. L. Rydygiera w Krakowie).

Dostarczamy jednocześnie rozwiązania z których się wywodzimy, czyli systemy automatyki i sterowania. W naszych realizacjach znajdują się między innymi oczyszczalnie ścieków ( OŚ w Siesławicach g. Busko-Zdrój, OŚ Sitkówka Nowiny g. Kielce), jak również kotłownia na źródła alternatywne tj. kotłownia Szpitala Jana Pawła 2 w Krakowie z gazowymi absorpcyjnymi pompami ciepła z potrójnym dolnym źródłem.

 

Zapraszam do współpracy,

mgr inż. Karol Cienciała